Zlatá bula sicilská - 805. výročí vydání stříbro proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 326 ks |
| limit provedení patina | 117 ks |
| emise | září 2017 |
| objednávkový kód | CRM3099 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 326 ks |
| limit provedení patina | 117 ks |
| emise | září 2017 |
| objednávkový kód | CRM3099 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21629,21 د.إ
AUD8208,76 A$
CAD8084,53 C$
CHF4602,51 Fr
CNY40142,2 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4338,91 £
HUF1811402,48 Ft
ILS17622,27 ₪
INR549094,64 ₹
PLN21123,27 zł
RUB447563,98 ₽
SEK53908,85 kr
TRY263498,66 ₺
UAH256413,35 ₴
USD242,04 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.