ŽĎÁKOVSKÝ MOST – návrhy mince 5000 Kč sada 3x stříbro 28 mm b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000068 |
| nápis | Ag 999 |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2447 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 3 x 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem, číslovaná |
| značení | CZP000068 |
| nápis | Ag 999 |
| limit provedení proof | 250 ks |
| limit provedení b.k. | 25 ks |
| limit provedení patina | 25 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2447 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21597,65 د.إ
AUD8113,72 A$
CAD8041,08 C$
CHF4571,09 Fr
CNY39952,38 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4319,46 £
HUF1775299,47 Ft
ILS17000,76 ₪
INR560303 ₹
PLN21142,29 zł
RUB432752,68 ₽
SEK54188,7 kr
TRY266766,74 ₺
UAH258431,55 ₴
USD241,76 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.