Zavedení československé koruny - 95. výročí stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | duben 2014 |
| objednávkový kód | CRM1642 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | duben 2014 |
| objednávkový kód | CRM1642 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21623,62 د.إ
AUD8208,93 A$
CAD8084,27 C$
CHF4602,84 Fr
CNY40133,65 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4338,94 £
HUF1810576,41 Ft
ILS17645,3 ₪
INR549165,47 ₹
PLN21128,25 zł
RUB447448,29 ₽
SEK53912,19 kr
TRY263371,68 ₺
UAH256347,08 ₴
USD242,02 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.