ZALOŽENÍ SOKOLA – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2151 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2151 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED16878,17 د.إ
AUD6338,43 A$
CAD6285,07 C$
CHF3574,87 Fr
CNY31222,06 ¥
CZK3900,00 kč
GBP3375,82 £
HUF1388686,26 Ft
ILS13339,35 ₪
INR437866,64 ₹
PLN16534,96 zł
RUB338204 ₽
SEK42356,9 kr
TRY208441,21 ₺
UAH201959,57 ₴
USD188,89 $