ZALOŽENÍ KLÁŠTERU ZLATÁ KORUNA – návrhy mince 200 Kč - sada 3x zlato Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1 ks |
| limit provedení b.k. | 1 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2186 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 3 x 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1 ks |
| limit provedení b.k. | 1 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2186 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED2133649,11 د.إ
AUD816298,45 A$
CAD799780,57 C$
CHF457092,44 Fr
CNY3953966,88 ¥
CZK499800,00 kč
GBP433263,24 £
HUF180359897,52 Ft
ILS1689518,93 ₪
INR56038427,35 ₹
PLN2119440,47 zł
RUB41363336,95 ₽
SEK5451266,65 kr
TRY26479732,83 ₺
UAH25658168,99 ₴
USD23912,87 $