ZALOŽENÍ JUNÁKA – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2143 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2143 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED16640,39 د.إ
AUD6369,67 A$
CAD6236,45 C$
CHF3566,8 Fr
CNY30842,55 ¥
CZK3900,00 kč
GBP3380,8 £
HUF1407783,43 Ft
ILS13157,82 ₪
INR436981,74 ₹
PLN16540,36 zł
RUB323111,21 ₽
SEK42657,81 kr
TRY206512,06 ₺
UAH200108,74 ₴
USD186,45 $