ZALOŽENÍ JUNÁKA – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm patina
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2145 |
Dočasno nedostupné.
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2145 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED18330,5 د.إ
AUD7016,29 A$
CAD6870,19 C$
CHF3929,39 Fr
CNY33974,45 ¥
CZK4296,00 kč
GBP3723,98 £
HUF1551310,73 Ft
ILS14494,93 ₪
INR481748,95 ₹
PLN18222,66 zł
RUB355434,23 ₽
SEK46960,83 kr
TRY227489,84 ₺
UAH220433,16 ₴
USD205,43 $