ZALOŽENÍ ČESKÝCH BUDĚJOVIC – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm patina
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2289 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2289 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED14898,34 د.إ
AUD5720,56 A$
CAD5595,84 C$
CHF3183,61 Fr
CNY27703,53 ¥
CZK3456,00 kč
GBP3006,74 £
HUF1253893,87 Ft
ILS12352,52 ₪
INR378111,27 ₹
PLN14665,21 zł
RUB308947,91 ₽
SEK37306,72 kr
TRY181348,69 ₺
UAH176043,75 ₴
USD166,44 $