ZAHÁJENÍ VÝUKY NA PRAŽSKÉ KONZERVATOŘI – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2111 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2111 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED17316,88 د.إ
AUD6625,1 A$
CAD6489,63 C$
CHF3709,47 Fr
CNY32091,94 ¥
CZK4056,00 kč
GBP3516,45 £
HUF1464019,79 Ft
ILS13708,56 ₪
INR454803,14 ₹
PLN17200,64 zł
RUB335708,31 ₽
SEK44239,28 kr
TRY214910,79 ₺
UAH208243,85 ₴
USD194,08 $