Výročie Memoranda národa slovenského - 1 Oz zlato b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 9 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2473 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 9 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2473 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED736002,04 د.إ
AUD279299,14 A$
CAD275153,59 C$
CHF156575,8 Fr
CNY1366673,46 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147692,68 £
HUF61673222,56 Ft
ILS600563,84 ₪
INR18707006,3 ₹
PLN719313,52 zł
RUB15233087,8 ₽
SEK1833214,32 kr
TRY8970968,02 ₺
UAH8705887,04 ₴
USD8234,85 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.