Výročie Memoranda národa slovenského - 1 Oz stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 20 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 10 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 10 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2481 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
NA OBJEDNANIE
1-21 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
NA OBJEDNANIE
1-24 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 20 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 10 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 10 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2481 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED25547,14 د.إ
AUD9776,96 A$
CAD9573,84 C$
CHF5477,14 Fr
CNY47341,18 ¥
CZK5988,00 kč
GBP5195,08 £
HUF2161124,42 Ft
ILS20188,55 ₪
INR670719,39 ₹
PLN25384,01 zł
RUB496308,03 ₽
SEK65495,96 kr
TRY317050,94 ₺
UAH307216,77 ₴
USD286,33 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.