Výročie Memoranda národa slovenského - 1/2 Oz zlato Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 1 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2474 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 1 ks číslovaných |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2474 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED368454,67 د.إ
AUD139892,88 A$
CAD137731,42 C$
CHF78357,66 Fr
CNY684039,17 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73930,43 £
HUF30870161,62 Ft
ILS300530,09 ₪
INR9369404,58 ₹
PLN359985,93 zł
RUB7625933,2 ₽
SEK917689,45 kr
TRY4490712,51 ₺
UAH4358309,61 ₴
USD4121,78 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.