Výročí svatby 25 mm zlato Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6,98 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1589 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 6,98 g |
| ryzost | 986/1000 Au |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1589 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED151425,72 د.إ
AUD56896,24 A$
CAD56384,87 C$
CHF32022,36 Fr
CNY280350,84 ¥
CZK34980,00 kč
GBP30248,99 £
HUF12368899,8 Ft
ILS119512,39 ₪
INR3894432,5 ₹
PLN148225,35 zł
RUB3061222,12 ₽
SEK379953,39 kr
TRY1869366,2 ₺
UAH1811864,75 ₴
USD1694,96 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.