Vše nejlepší k narozeninám 50 mm stříbro b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1582 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1582 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED30993,35 د.إ
AUD11895,99 A$
CAD11636,99 C$
CHF6612,59 Fr
CNY57629,05 ¥
CZK7176,00 kč
GBP6247,5 £
HUF2603286,62 Ft
ILS25628,41 ₪
INR786549,3 ₹
PLN30453,72 zł
RUB641753,89 ₽
SEK77472,74 kr
TRY377196,21 ₺
UAH366207,25 ₴
USD346,44 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.