Vše nejlepší k narozeninám 25 mm stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 5000 ks |
| limit b.k. | 5000 ks |
| limit patina | 5000 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1576 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 25 mm |
| hmotnost | 8 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit proof | 5000 ks |
| limit b.k. | 5000 ks |
| limit patina | 5000 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1576 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED5981,55 د.إ
AUD2269,43 A$
CAD2235,94 C$
CHF1272,56 Fr
CNY11103,53 ¥
CZK1380,00 kč
GBP1200,34 £
HUF501048,38 Ft
ILS4875,18 ₪
INR152000,3 ₹
PLN5845,06 zł
RUB123800,65 ₽
SEK14899,42 kr
TRY72903,61 ₺
UAH70753,51 ₴
USD66,94 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.