Vpád vojsk Varšavské smlouvy - 21. srpen 1968 - Ag malá b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1968 ks |
| limit provedení b.k. | 1968 ks |
| limit provedení patina | 1968 ks |
| emise | srpen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1364 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1968 ks |
| limit provedení b.k. | 1968 ks |
| limit provedení patina | 1968 ks |
| emise | srpen 2013 |
| objednávkový kód | CRM1364 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED7798,04 د.إ
AUD2958,51 A$
CAD2914,84 C$
CHF1658,95 Fr
CNY14475,79 ¥
CZK1799,00 kč
GBP1564,7 £
HUF653341,45 Ft
ILS6355,68 ₪
INR198083,98 ₹
PLN7619,79 zł
RUB161396,57 ₽
SEK19423,78 kr
TRY95053,47 ₺
UAH92240,02 ₴
USD87,26 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.