Vojtěch Hynais - 160. výročí narození zlato b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 98 ks |
| limit provedení b.k. | 46 ks |
| emise | leden 2014 |
| objednávkový kód | CRM1616 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 98 ks |
| limit provedení b.k. | 46 ks |
| emise | leden 2014 |
| objednávkový kód | CRM1616 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED367067,55 د.إ
AUD140807,63 A$
CAD137795,05 C$
CHF78332,78 Fr
CNY682550,58 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73995,37 £
HUF30843832,03 Ft
ILS303611 ₪
INR9313783,86 ₹
PLN360559,17 zł
RUB7611758,09 ₽
SEK917527,1 kr
TRY4466001,38 ₺
UAH4337308,66 ₴
USD4103,55 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.