Slovenská jména - Vladimíra - velká stříbrná medaile 1 Oz
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMSJ378 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMSJ378 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21553,47 د.إ
AUD8269,47 A$
CAD8092,54 C$
CHF4598,73 Fr
CNY40076,52 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4344,65 £
HUF1810383,46 Ft
ILS17822,57 ₪
INR546983,89 ₹
PLN21178,2 zł
RUB446289,94 ₽
SEK53876,27 kr
TRY262201,5 ₺
UAH254668,67 ₴
USD240,91 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.