Venuše 50 mm stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000040 |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM1928 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000040 |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM1928 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED30934,75 د.إ
AUD11878,1 A$
CAD11619,15 C$
CHF6610,42 Fr
CNY57523,3 ¥
CZK7176,00 kč
GBP6243,16 £
HUF2603571,29 Ft
ILS25648,64 ₪
INR785106,03 ₹
PLN30450,68 zł
RUB641496 ₽
SEK77463,25 kr
TRY376550,4 ₺
UAH365535,28 ₴
USD345,59 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.