Velká Morava - 1 Oz zlato b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 9 ks číslovaných |
| emise | duben 2014 |
| objednávkový kód | CRM1996 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-14 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 1 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 9 ks číslovaných |
| emise | duben 2014 |
| objednávkový kód | CRM1996 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED736192,24 د.إ
AUD279333,35 A$
CAD275253,56 C$
CHF156607,61 Fr
CNY1366747,02 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147706,08 £
HUF61659663,78 Ft
ILS600255,79 ₪
INR18720343,32 ₹
PLN719071,89 zł
RUB15237024,34 ₽
SEK1834617,03 kr
TRY8972765,1 ₺
UAH8729425,76 ₴
USD8237,29 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.