Vánoce 50 mm stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000036 |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1551 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000036 |
| limit proof | 500 ks |
| limit b.k. | 500 ks |
| limit patina | 500 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1551 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED31104,46 د.إ
AUD11804,82 A$
CAD11626,17 C$
CHF6618,76 Fr
CNY57727,54 ¥
CZK7176,00 kč
GBP6239,68 £
HUF2604934,71 Ft
ILS25342,16 ₪
INR789639,91 ₹
PLN30376,88 zł
RUB643631,08 ₽
SEK77525,03 kr
TRY378931,13 ₺
UAH368741,93 ₴
USD348,07 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.