Svoboda, Rovnost, Bratrství II. - sada tří stříbrných medailí Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| limit provedení patina | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM1906 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 100 ks |
| limit provedení b.k. | 10 ks |
| limit provedení patina | 10 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM1906 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED35604,81 د.إ
AUD13618,12 A$
CAD13345,28 C$
CHF7627,78 Fr
CNY65977,22 ¥
CZK8340,00 kč
GBP7228,49 £
HUF3008420,96 Ft
ILS28197,99 ₪
INR935206,75 ₹
PLN35355,36 zł
RUB690484,16 ₽
SEK90988,35 kr
TRY441870,96 ₺
UAH428165,17 ₴
USD399,06 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.