Svatováclavský chorál stříbro patina
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP820007 |
| limit provedení proof | 1000 ks |
| limit provedení patina | 1000 ks |
| emise | září 2016 |
| objednávkový kód | CRM3065 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31.1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP820007 |
| limit provedení proof | 1000 ks |
| limit provedení patina | 1000 ks |
| emise | září 2016 |
| objednávkový kód | CRM3065 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED15309,55 د.إ
AUD5859,98 A$
CAD5737,95 C$
CHF3281,81 Fr
CNY28375,31 ¥
CZK3588,00 kč
GBP3110,25 £
HUF1295647,79 Ft
ILS12106,1 ₪
INR402354,57 ₹
PLN15219,48 zł
RUB296857,08 ₽
SEK39221,48 kr
TRY189998,5 ₺
UAH184104,79 ₴
USD171,57 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.