Svatopluk - kníže Velkomoravské říše - 1 Oz stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 20 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 11 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 11 ks číslovaných |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1960 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 20 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 11 ks číslovaných |
| limit provedení patina | 11 ks číslovaných |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1960 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED31153,07 د.إ
AUD11825,68 A$
CAD11644,41 C$
CHF6629,69 Fr
CNY57825,45 ¥
CZK7188,00 kč
GBP6249,03 £
HUF2608816,04 Ft
ILS25404,73 ₪
INR790997,96 ₹
PLN30434,4 zł
RUB644689,63 ₽
SEK77661,43 kr
TRY379548,41 ₺
UAH369348,38 ₴
USD348,65 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.