Svatopluk - kníže Velkomoravské říše - 1/2 Oz zlato b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 1 ks číslovaných |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1956 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.56 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks číslovaných |
| limit provedení b.k. | 1 ks číslovaných |
| emise | březen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1956 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED401637,01 د.إ
AUD153749,26 A$
CAD150527,34 C$
CHF86100,22 Fr
CNY744438,82 ¥
CZK94140,00 kč
GBP81647,06 £
HUF33971546,54 Ft
ILS317375,68 ₪
INR10544817,04 ₹
PLN399218,12 zł
RUB7820575,26 ₽
SEK1029453,67 kr
TRY4984443,81 ₺
UAH4829880,54 ₴
USD4501,22 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.