Česká jména - Kamil - zlatá medaile
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.55 g |
| ryzost | 999.9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ843 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-10 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.55 g |
| ryzost | 999.9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ843 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED368275,03 د.إ
AUD139813,73 A$
CAD137717,95 C$
CHF78386,15 Fr
CNY683495,32 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73906,48 £
HUF30847275,41 Ft
ILS300208,34 ₪
INR9359418,06 ₹
PLN359811,74 zł
RUB7620555,81 ₽
SEK918073,41 kr
TRY4485991,92 ₺
UAH4365883,69 ₴
USD4121,23 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.