Česká jména - Daniela - zlatá medaile
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.55 g |
| ryzost | 999.9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ1045 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-10 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15.55 g |
| ryzost | 999.9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | duben 2012 |
| objednávkový kód | PMCJ1045 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED367771,06 د.إ
AUD138112,79 A$
CAD136950,06 C$
CHF77895,54 Fr
CNY680320,71 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73558,18 £
HUF30259117,43 Ft
ILS290661,01 ₪
INR9541001,85 ₹
PLN360292,58 zł
RUB7369378,4 ₽
SEK922945,97 kr
TRY4541880,53 ₺
UAH4400647,31 ₴
USD4115,81 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.