Strieborný medailon k narodeniu dieťaťa 2019 - 28 mm
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2020 |
| objednávkový kód | CRM3369SK |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2020 |
| objednávkový kód | CRM3369SK |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11184,17 د.إ
AUD4292,75 A$
CAD4198,82 C$
CHF2385,05 Fr
CNY20795,85 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2255,84 £
HUF939453,8 Ft
ILS9238,3 ₪
INR283831,83 ₹
PLN10989,59 zł
RUB231925,64 ₽
SEK27976,07 kr
TRY136119,07 ₺
UAH132148,45 ₴
USD125,07 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.