Stříbrný medailon k narození dítěte s peřinkou 2022 - 28 mm
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2022 |
| objednávkový kód | CRM4980 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2022 |
| objednávkový kód | CRM4980 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11052,9 د.إ
AUD4229,6 A$
CAD4143,71 C$
CHF2369,11 Fr
CNY20483,62 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2244,86 £
HUF934319,98 Ft
ILS8752,48 ₪
INR290508,34 ₹
PLN10978,92 zł
RUB214767,79 ₽
SEK28264,51 kr
TRY137165,77 ₺
UAH132916,46 ₴
USD123,88 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.