Stříbrný medailon k narození dítěte s peřinkou 2019 - 28 mm
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2019 |
| objednávkový kód | CRM3370 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2019 |
| objednávkový kód | CRM3370 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11190,25 د.إ
AUD4291,78 A$
CAD4200,19 C$
CHF2387,45 Fr
CNY20807,92 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2255,5 £
HUF939941,54 Ft
ILS9250,08 ₪
INR283957,01 ₹
PLN10990,79 zł
RUB232048,52 ₽
SEK27975,13 kr
TRY136189,57 ₺
UAH132225,17 ₴
USD125,05 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.