Stříbrný medailon k narození dítěte 2024 - 28 mm
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2024 |
| objednávkový kód | CRM5332 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 10 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
NA OBJEDNANIE
1-2 dny
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | 2024 |
| objednávkový kód | CRM5332 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11210,95 د.إ
AUD4210,77 A$
CAD4174,25 C$
CHF2375,6 Fr
CNY20738,57 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2242,34 £
HUF920921,14 Ft
ILS8861,03 ₪
INR290843,27 ₹
PLN10978,62 zł
RUB224625,56 ₽
SEK28128,4 kr
TRY138460,42 ₺
UAH134147,2 ₴
USD125,45 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.