Stříbrný medailon k narození dítěte 2018 - 28 mm
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | prosinec 2017 |
| objednávkový kód | CRM3288 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-6 dnů
NA OBJEDNANIE
1-6 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-6 dnů
NA OBJEDNANIE
1-6 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-3 dny
NA OBJEDNANIE
1-3 dny
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-6 dnů
NA OBJEDNANIE
1-6 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| značení | CZP780004 |
| nápis | Ag 999 |
| provedení | proof |
| emise | prosinec 2017 |
| objednávkový kód | CRM3288 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11208,22 د.إ
AUD4209,56 A$
CAD4174,55 C$
CHF2374,01 Fr
CNY20733,51 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2241,47 £
HUF922318,6 Ft
ILS8860,16 ₪
INR290781,47 ₹
PLN10980,82 zł
RUB224589,75 ₽
SEK28144,57 kr
TRY138411,69 ₺
UAH134114,47 ₴
USD125,43 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.