Stříbrná medaile Katedrála sv. Víta, Václava a Vojtěcha - 50 mm b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 1000 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000052 |
| provedení | proof, b.k., patina |
| limit proof | 929 ks |
| limit b.k. | 99 ks |
| limit patina | 99 ks |
| emise | leden 2014 |
| objednávkový kód | CRM1802 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 1000 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000052 |
| provedení | proof, b.k., patina |
| limit proof | 929 ks |
| limit b.k. | 99 ks |
| limit patina | 99 ks |
| emise | leden 2014 |
| objednávkový kód | CRM1802 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED40303,1 د.إ
AUD15300,87 A$
CAD15071,51 C$
CHF8578,39 Fr
CNY74800,03 ¥
CZK9300,00 kč
GBP8088,14 £
HUF3375849,16 Ft
ILS32854,05 ₪
INR1024271,45 ₹
PLN39376,9 zł
RUB833974,69 ₽
SEK100471,67 kr
TRY490935,81 ₺
UAH477791,46 ₴
USD451,02 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.