Stříbrná medaile Dekameron den druhý – Kolo osudu
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem |
| provedení | proof |
| limit | 500 ks |
| emise | září 2013 |
| objednávkový kód | CRM1172 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká s opisem |
| provedení | proof |
| limit | 500 ks |
| emise | září 2013 |
| objednávkový kód | CRM1172 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED6286,78 د.إ
AUD2387,2 A$
CAD2350,07 C$
CHF1336,99 Fr
CNY11669,86 ¥
CZK1450,00 kč
GBP1261,39 £
HUF526577,88 Ft
ILS5127,81 ₪
INR159865,93 ₹
PLN6142,6 zł
RUB130117,86 ₽
SEK15658,93 kr
TRY76623 ₺
UAH74363,87 ₴
USD70,34 $