Sport Ag Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000016 |
| provedení | proof |
| limit | 999 ks |
| emise | listopad 2012 |
| objednávkový kód | CRM1145 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná, značení s nápisem |
| nápis | PRAŽSKÁ MINCOVNA Ag 999 |
| značení | CZP000016 |
| provedení | proof |
| limit | 999 ks |
| emise | listopad 2012 |
| objednávkový kód | CRM1145 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21305,45 د.إ
AUD8148,31 A$
CAD7985,09 C$
CHF4563,82 Fr
CNY39483,04 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4324,64 £
HUF1800752,06 Ft
ILS16871,03 ₪
INR559592,33 ₹
PLN21158,69 zł
RUB413176,72 ₽
SEK54443,86 kr
TRY264410,41 ₺
UAH256208,46 ₴
USD238,73 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.