Slavnost Svantovítova 50 mm stříbro Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 1 000 ks |
| limit b.k. | 1 000 ks |
| limit patina | 1 000 ks |
| emise | 2014-2015 |
| objednávkový kód | CRM1738 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 42 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit proof | 1 000 ks |
| limit b.k. | 1 000 ks |
| limit patina | 1 000 ks |
| emise | 2014-2015 |
| objednávkový kód | CRM1738 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED25905,68 د.إ
AUD9830,95 A$
CAD9682,63 C$
CHF5512,88 Fr
CNY48079,31 ¥
CZK5976,00 kč
GBP5196,5 £
HUF2169018,57 Ft
ILS21119,28 ₪
INR657674,08 ₹
PLN25301,79 zł
RUB536054,98 ₽
SEK64563,77 kr
TRY315593,99 ₺
UAH307110,63 ₴
USD289,88 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.