Sir Arthur Conan Doyle - 155. výročí narození stříbro proof
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | květen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1653 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 282 ks |
| limit provedení patina | 98 ks |
| emise | květen 2014 |
| objednávkový kód | CRM1653 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21557,22 د.إ
AUD8268,44 A$
CAD8091,9 C$
CHF4598,7 Fr
CNY40083,51 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4345,16 £
HUF1810931,96 Ft
ILS17834,33 ₪
INR546973,62 ₹
PLN21177,19 zł
RUB447008,6 ₽
SEK53866,87 kr
TRY262356,37 ₺
UAH254713,07 ₴
USD240,88 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.