Sada zlatého dukátu a stříbrného odražku Zlatá bula sicilská - 805. výročí - proof
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2017 |
| objednávkový kód | CRM3110 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2017 |
| objednávkový kód | CRM3110 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED64581,54 د.إ
AUD24796,32 A$
CAD24255,88 C$
CHF13795,97 Fr
CNY120089,65 ¥
CZK14980,00 kč
GBP13032,9 £
HUF5434517,46 Ft
ILS53545,99 ₪
INR1638936,48 ₹
PLN63567,26 zł
RUB1339231,67 ₽
SEK161698,86 kr
TRY786104,02 ₺
UAH763116,89 ₴
USD721,48 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.