Sada zlatého dukátu a stříbrného odražku Relikvie svatého Václava - I. - proof
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM4291 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM4291 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED64922,77 د.إ
AUD24660,96 A$
CAD24275,9 C$
CHF13813,77 Fr
CNY120512,63 ¥
CZK14980,00 kč
GBP13027,79 £
HUF5439540,69 Ft
ILS53026,83 ₪
INR1650915,9 ₹
PLN63447,08 zł
RUB1343711,25 ₽
SEK161748,48 kr
TRY791276,4 ₺
UAH767946,63 ₴
USD726,52 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.