Sada zlatého dukátu a stříbrného odražku NM I. Nové Město pražské - proof
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2910 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2910 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED64824,96 د.إ
AUD24346,98 A$
CAD24140,08 C$
CHF13730,77 Fr
CNY119916,34 ¥
CZK14980,00 kč
GBP12967,76 £
HUF5331309,11 Ft
ILS51238,53 ₪
INR1681739,23 ₹
PLN63520,93 zł
RUB1298897,18 ₽
SEK162765,6 kr
TRY800559,62 ₺
UAH775677,58 ₴
USD725,52 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.