Sada zlatého dukátu a stříbrného odražku Konstantin a Metoděj - proof
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2883 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
NA OBJEDNANIE
1-7 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2883 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED70403,17 د.إ
AUD26934,89 A$
CAD26384,11 C$
CHF15081,14 Fr
CNY130472,39 ¥
CZK16490,00 kč
GBP14296,43 £
HUF5952092,3 Ft
ILS55733,28 ₪
INR1849039,41 ₹
PLN69930,62 zł
RUB1364849,62 ₽
SEK179858,43 kr
TRY873737,4 ₺
UAH846632,42 ₴
USD789,07 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.