Sada zlatého dukátu a stříbrného odražku Karel IV. římský císař - b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2016 |
| objednávkový kód | CRM3061 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
NA OBJEDNANIE
1-14 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
NA OBJEDNANIE
1-17 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2016 |
| objednávkový kód | CRM3061 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED64926,62 د.إ
AUD24635,1 A$
CAD24272,57 C$
CHF13813,54 Fr
CNY120561,47 ¥
CZK14980,00 kč
GBP13029,33 £
HUF5441094,59 Ft
ILS52955,74 ₪
INR1650243,62 ₹
PLN63458,33 zł
RUB1343790,96 ₽
SEK161733,32 kr
TRY791330,41 ₺
UAH767992,18 ₴
USD726,42 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Tovar nad 300 € zasielame až po vykonaní platby vopred (zálohovú faktúru zašleme na Váš e-mail). Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.