Sada zlatého dukátu a stříbrného odražku Jan Hus - I. - proof
SPECIFIKACE
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2778 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
> 5 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-1002 dnů
NA OBJEDNANIE
1-1002 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-1002 dnů
NA OBJEDNANIE
1-1002 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-999 dnů
NA OBJEDNANIE
1-999 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-1002 dnů
NA OBJEDNANIE
1-1002 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 20 mm |
| hmotnost | Au 3,49 g, Ag 4g |
| ryzost | 986/1000 Au, 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 200 ks |
| emise | 2015 |
| objednávkový kód | CRM2778 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED64709,37 د.إ
AUD24821,26 A$
CAD24291,43 C$
CHF13809,04 Fr
CNY120320,63 ¥
CZK14980,00 kč
GBP13043,44 £
HUF5437938,3 Ft
ILS53492,12 ₪
INR1641859,75 ₹
PLN63577,34 zł
RUB1341807,51 ₽
SEK161760,99 kr
TRY787305,95 ₺
UAH764584,64 ₴
USD723,3 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.