Ryzí přání ÚSPĚCH - stříbrná medaile
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | listopad 2016 |
| objednávkový kód | CRM3148 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 13 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | listopad 2016 |
| objednávkový kód | CRM3148 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED11208,84 د.إ
AUD4209,37 A$
CAD4173,93 C$
CHF2374,08 Fr
CNY20734,65 ¥
CZK2590,00 kč
GBP2241,89 £
HUF922230,1 Ft
ILS8858,7 ₪
INR290788,36 ₹
PLN10980,91 zł
RUB224602,14 ₽
SEK28129,33 kr
TRY138426,34 ₺
UAH134121,87 ₴
USD125,44 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.