Ryzí přání PENÍZE - zlatá medaile
SPECIFIKACE
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,55 g |
| ryzost | 999.9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | listopad 2016 |
| objednávkový kód | CRM3150 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-10 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 28 mm |
| hmotnost | 15,55 g |
| ryzost | 999.9/1000 Au |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | listopad 2016 |
| objednávkový kód | CRM3150 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED365743,4 د.إ
AUD137634,76 A$
CAD136463,29 C$
CHF77805,66 Fr
CNY676308,66 ¥
CZK84980,00 kč
GBP73618,87 £
HUF30361239,68 Ft
ILS289430,74 ₪
INR9520582 ₹
PLN361154,62 zł
RUB7360679,25 ₽
SEK926285,15 kr
TRY4523078,15 ₺
UAH4377916,11 ₴
USD4092,46 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.