Ryzí přání PENÍZE - velká stříbrná medaile 1 Oz
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | listopad 2016 |
| objednávkový kód | CRM3153 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
NA OBJEDNANIE
1-10 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
NA OBJEDNANIE
1-13 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká, puncovaná |
| provedení | proof |
| náklad | není stanoven |
| emise | listopad 2016 |
| objednávkový kód | CRM3153 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED21554,1 د.إ
AUD8268,18 A$
CAD8091,28 C$
CHF4599,68 Fr
CNY40079,16 ¥
CZK4990,00 kč
GBP4344,99 £
HUF1811140,53 Ft
ILS17827,95 ₪
INR546902,58 ₹
PLN21171,93 zł
RUB446960,14 ₽
SEK53876,92 kr
TRY262242,26 ₺
UAH254685,46 ₴
USD240,96 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.