RUDOLF II. – návrhy mince 200 Kč - sada 3x stříbro 34mm Proof
SPECIFIKACE
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2159 |
Dočasno nedostupné.
na dopyt
PRAHA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRNO
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
VSETÍN
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
BRATISLAVA
VYPREDANÉ
VYPREDANÉ
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 34 mm |
| hmotnost | 3 x 16 g |
| ryzost | 999/1000 Ag |
| hrana | hladká |
| limit provedení proof | 500 ks |
| limit provedení b.k. | 50 ks |
| limit provedení patina | 50 ks |
| emise | 2014 |
| objednávkový kód | CRM2159 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED16649,12 د.إ
AUD6369,68 A$
CAD6240,78 C$
CHF3566,75 Fr
CNY30853,28 ¥
CZK3900,00 kč
GBP3380,81 £
HUF1407370,15 Ft
ILS13183,52 ₪
INR437274,64 ₹
PLN16538,25 zł
RUB322763,13 ₽
SEK42536,89 kr
TRY206624,57 ₺
UAH200213,8 ₴
USD186,6 $