Repliky historických mincí Medaile - MS 80
SPECIFIKACE
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 45 g |
| ryzost | MS 80 |
| hrana | hladká |
| provedení | standard |
| limit | 500 ks |
| emise | srpen 2010 |
| objednávkový kód | CRM555 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
POŠTOVNÉ = 0 €
Pri nákupe nad € 200.
2-3 ks
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
NA OBJEDNANIE
1-5 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
NA OBJEDNANIE
1-8 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 50 mm |
| hmotnost | 45 g |
| ryzost | MS 80 |
| hrana | hladká |
| provedení | standard |
| limit | 500 ks |
| emise | srpen 2010 |
| objednávkový kód | CRM555 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED1493,73 د.إ
AUD571,6 A$
CAD559,75 C$
CHF320,13 Fr
CNY2767,92 ¥
CZK350,00 kč
GBP303,63 £
HUF126261,24 Ft
ILS1180,09 ₪
INR39203,56 ₹
PLN1483,63 zł
RUB28978,61 ₽
SEK3825,87 kr
TRY18537,8 ₺
UAH17962,88 ₴
USD16,74 $
NÁKUP BEZ REGISTRÁCIA.Nakupujte pohodlne a jednoducho. Starosti nechajte na nás.
Tovar Vám doručíme cenným písaním Slovenskej pošty.
(diskrétny obal, bezpečnostná balenie, poistenie zásielky na plnú hodnotu obsahu)
*Cena je vrátane DPH (Investičné zlato so sadzbou 0%). Kúpou sa nezaväzujete k ďalším odberom. Jednotný poplatok za expedíciu zásielky 4 € platí pre celú SR a zahŕňa už balné, poštovné a poistenie zásielky.