Relikvie sv. Václava - II. - 1 Oz zlato b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks |
| limit provedení b.k. | 9 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1424 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-30 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks |
| limit provedení b.k. | 9 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1424 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED736323,19 د.إ
AUD279445,34 A$
CAD275234,63 C$
CHF156582,64 Fr
CNY1366990,14 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147709,23 £
HUF61661745,26 Ft
ILS600556,06 ₪
INR18723673,3 ₹
PLN719218,15 zł
RUB15239734,71 ₽
SEK1833663,37 kr
TRY8974361,18 ₺
UAH8709685,83 ₴
USD8238,7 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.