Relikvie sv. Václava - I. - 1 Oz zlato b.k.
SPECIFIKACE
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks |
| limit provedení b.k. | 9 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1413 |
ZDARMA
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
POŠTOVNÉ = 0 €
Sponzoruje Pražská mincovňa.
1-30 dnů
PRAHA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
BRNO
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
VSETÍN
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
NA OBJEDNANIE
1-30 dnů
BRATISLAVA
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
NA OBJEDNANIE
1-33 dnů
ŠPECIFIKÁCIA
| průměr | 37 mm |
| hmotnost | 31,1 g |
| ryzost | 999,9/1000 Au |
| hrana | hladká, číslovaná |
| limit provedení proof | 9 ks |
| limit provedení b.k. | 9 ks |
| emise | 2013 |
| objednávkový kód | CRM1413 |
HODNOTA TOVARU V MENE
AED736271,74 د.إ
AUD279441,4 A$
CAD275203,6 C$
CHF156569,65 Fr
CNY1366894,63 ¥
CZK169800,00 kč
GBP147693,2 £
HUF61662248,59 Ft
ILS600564,22 ₪
INR18722595,65 ₹
PLN719110,1 zł
RUB15238669,92 ₽
SEK1833574,35 kr
TRY8973734,15 ₺
UAH8709077,29 ₴
USD8239,15 $
KRÁSA POD LUPOU
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.
Fotografie použité so zvolením Zlatemince.cz.